Komentarze naszych klientów z serwisu Allegro.pl

Produkt zgodny z opisem. Wszystko dobrze. Informacja dla przyszłych kupujących: na początku jak zobaczyłem kamień miałem mieszane uczucia, jednakże po wypróbowaniu jestem zachwycony, zrobiłem już bułeczki, chleb, pizze, wszystko wyszło idealnie.

Transakcja przebiegła pomyślnie.Szybko i- wycięty kamień na potrzebny wymiar. Polecam.

Zdecydowanie polecam! Super sprzedawca "w całej krasie tego słowa". Bardzo dobry kontakt mailowy, otwartość na sugestie klienta, indywidualna obsługa. Nic dodać, nic ująć- po prostu SUPER!

Świetny kontakt ze sprzedawcą, szybka wysyłka, ekspresowe odpowiedzi mailem, kamień przetestowany - pizza jak z włoskiej pizzerii. Szczerze polecam.

MEGA POZYTYW! Przesympatyczna osoba, pełna kultura. Bardzo profesjonalne podejście do transakcji, polecam, polecam, polecam współprace z allegrowiczem, pozdr

Dziękuję za błyskawiczną przesyłkę! I miły prezent:) Kamień wspaniale spełnia swoją funkcję- miałam trochę stracha czy poradzę sobie ze zsuwaniem pizzy, ale nie było najmniejszego problemu. Polecam każdemu niezdecydowanemu! POZDRAWIAM:)

Kamień to absolutna rewelacja:) A koleś chyba ma wehikuł czasu. Ledwo przelew zrobisz i kurier dzwoni z pretensją, że trzeci dzień cię nie ma;) Szybciej się nie da..

Transakcja przebiegła wzorowo. Kamień dotarł szybko, świetnie opakowany. Ten kamień zamienia zwykły piekarnik w piec chlebowy! Pizza piecze się na nim znakomicie. Polecam.

Wszystko idealnie, a kamień do pizzy rewelacyjny! 20os, które były na imprezie mogą się pod tym podpisać!

Z przyjemnością wystawiam OGROMNY POZYTYW! Zdecydowany, profesjonalny allegrowicz. Expresowa wysylka. Przemiły kontakt. Wszystko na najwyższym poziomie. POZDRAWIAM !!!

Polecam Allegrowicza!:) Jestem bardzo zadowolona z zakupu:) . Kamien sprawuje się wyśmienicie.Pizza wychodzi bardzo dobra. Błyskawiczna przesyłka. Sprzedawca bardzo uprzejmy i solidny.Jednym słowem zakup oceniam na +5.


 
Menu
 
Newsletter
Imi


E-mail